Napad na bank w Gdyni. Szukają zuchwałego sprawcy

24 lutego 2013r. | Drukuj

W piątek po południu uzbrojony i niezamaskowany mężczyzna napadł na bank w centrum Gdyni. Policja, która intensywnie poszukuje sprawcy, ujawniła jego rysopis.

Fot. GK

Fot. GK

Mężczyzna napadł na Bank Ochrony Środowiska przy ul. 10 Lutego w Gdyni. – Około godziny 16.30  do oddziału banku wszedł niezamaskowany mężczyzna. Przy użyciu przedmiotu, który przypominał broń, zażądał od pracownic wydania pieniędzy. Napastnik zabrał łup i wyszedł z banku. Pracownice wezwały wtedy policję – wyjaśnia gdyńska policja.

Policja intensywnie szuka sprawcy i przegląda teraz zapis z monitoringu, na którym widać napastnika. Z relacji świadków wynika, że był to ok. 30-letni mężczyzna, który ma 180 centymetrów wzrostu i jest średniej budowy ciała. Ubrany był w jasne dżinsowe spodnie i czarną kurtkę. Na głowie miał wełnianą czapkę i kaptur. Policja na razie nie ujawnia zrabowanej kwoty.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz