Miał w domu kilkanaście działek marihuany

22 lutego 2013r. | Drukuj

Policjanci Komisariatu I Policji w Słupsku zatrzymali 19 letniego mieszkańca tego miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. W mieszkaniu gdzie przebywał funkcjonariusze odnaleźli kilkanaście porcji zafoliowanej w pakiety marihuany o wadze 10 gramów. Słupszczaninowi, który za posiadanie marihuany grozi teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku mieli podejrzenia, że w jednym z mieszkań w centrum miasta zajmowanym przez 19 letniego mężczyznę mogą znajdować się narkotyki.. Podczas przeszukania mieszkania , funkcjonariusze odnaleźli kilkanaście porcji zafoliowanej w pakiety substancji o wadze 10 gramów. Późniejsze badania testerami narkotykowymi potwierdziły, że jest to marihuana. Policjanci zabezpieczyli ją i będzie ona teraz dowodem w prowadzonej sprawie.

19 letni słupszczanin usłyszał zarzuty posiadania narkotyków. Za ten czyn grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz