Włamywał się do altanek. Wpadł w ręce policji

22 lutego 2013r. | Drukuj

Lęborscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który dokonywał kradzieży z włamaniami do altan działkowych na terenie Lęborka. Łupem sprawcy padły przedmioty o łącznej wartości przekraczającej 4000 zł.

KPP Lębork

KPP Lębork

W miniony weekend kryminalni zatrzymali 47-letniego lęborczanina, który w ciągu ostatnich paru miesięcy włamał się do kilku altanek działkowych w Lęborku, skąd skradł m.in. narzędzia i przewody elektryczne, kosiarki, dekoder cyfrowy, antenę satelitarną, odtwarzacz DVD, pompę wodną czy aluminiową drabinę. Łączna wartość skradzionych przedmiotów to ok. 4000 zł.

Większość skradzionych rzeczy o wartości ponad 2600 zł została przez funkcjonariuszy odzyskana i zabezpieczona. Jak się okazało sprawca był już karany za podobne przestępstwa. Mężczyzna usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności mające na celu odzyskanie reszty skradzionego mienia.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz