Prezes słupskiej spółki pod lupą radnych

22 lutego 2013r. | Drukuj

Prezes słupskiej spółki APR Ziemia Słupska Remigiusz Łoś zarabia za dużo, taki argument padł ze strony radnych. Pensja prezesa wynosi 10 tys. zł miesięcznie, a członków rady nadzorczej po 1 tys.

fot. ziemia-slupska.pl

fot. ziemia-slupska.pl

Radni PIS w Słupsku zwrócili się do władz miasta o podanie kosztów jakie ponosi miasto na funkcjonowaniu spółki. Kwoty były ogromne. Radni PO rozważają złożenie wniosku o likwidację APR już na marcowej sesji rady miasta. Swoje poparcie wyraziło też PiS i Nasz Słupsk. Taka konfiguracja przy głosowaniu daje większość w radzie, co doprowadzi do likwidacji spółki.

Beata Chrzanowska szefowa klubu radnych PO w radzie miejskiej w Słupsku, dodaje że wynagrodzenie prezesa spółki jest ustalone przez członków rady nadzorczej. W gestii radnych leży debata czy spółka powinna istnieć czy powinna zostać po prostu zlikwidowana.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz