Konopie na stancji

16 grudnia 2010r. | Drukuj

Student z Gdańska miał w Słupsku plantację konopi indyjskich. Słupscy policjanci odkryli w mieszkaniu wynajmowanym przez 21-letniego mężczyznę 38 krzaków, sadzonki i susz z konopi.

Fot. KMP w Słupsku

Słupscy policjanci ustalili, że pochodzący z Gdańska 21-letni student jednej ze słupskich uczelni, uprawia w wynajętym mieszkaniu konopie indyjskie i prawdopodobnie produkuje i sprzedaj narkotyk. Po wejściu do mieszkania policjanci ujrzeli prawdziwą plantację. Funkcjonariusze znaleźli tam 38 dwumetrowych krzaków konopi, 20 sadzonek tej rośliny oraz 260 gramów suszu. Z wstępnych ustaleń wynika, ze z zabezpieczonego suszu i rosnących konopi można było przygotować około tysiąca porcji narkotyku. Student dbał o odpowiednie nawożenie i oświetlenie roślin, a także ich wentylację.

Mężczyźnie postawiono zarzut uprawy i posiadania narkotyków oraz ich przetwarzania. Grozi mu kara pozbawienia wolności od lat 3 do 15. Na razie trafił na 3 miesiące do aresztu.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz