Żona okradziona

30 września 2010r. | Drukuj

Nietypowe przestępstwo zanotowali policjanci z Pucka. Mieszkanka gm. Kosakowo zawiadomiła tamtejszy komisariat, że padła ofiarą włamania i rabunku.

Po krótkim dochodzeniu okazało się, że sprawcą jest jej… mąż . 50-latek włamał się do jej sypialni, okradł z kosztowności i zniszczył wyposażenie pomieszczenia pozorując plądrowanie. Skradzione przedmioty ,warte kilka tysięcy  złotych, m.in. biżuterię rodzinną, zastawił w trójmiejskim lombardzie. Policjanci zatrzymali podejrzanego, usłyszał on zarzut kradzieży z włamaniem i uszkodzenia mienia. Grozi mu za to kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

46-letnia kobieta był a w szoku. Nie spodziewała się, że sprawcą przestępstwa może okazać się jej małżonek.  Straty spowodowane pozorowanym włamaniem wyniosły kolejne kilka tysięcy złotych.  Mężczyzna po przesłuchaniu został zwolniony do domu.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi:

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz