Czarny pas z innowacji, czyli bezpłatne seminarium dla przedsiębiorców

21 lutego 2013r. | Drukuj

Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny zapraszają na bezpłatne seminarium „Financial evaluation – analiza finansowa przedsięwzięć innowacyjnych” w ramach inicjatywy Innovation Blackbelt.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Kolejne edycje szkolenia skierowanego do przyszłych i obecnych przedsiębiorców, chcących poznać zasady oceny biznesplanów, papierów wartościowych i prospektów emisyjnych, będą odbywać się w lutym (23 i 28) oraz w marcu (2 i 6).

„Diabeł tkwi w szczegółach” to powszechnie znane powiedzenia jest mottem przewodnim najbliższego seminarium „Financial evaluation – analiza finansowa przedsięwzięć innowacyjnych”. Przeprowadzanie analizy finansowej i wywodzenie z niej istotnych dla nas informacji jest bowiem sztuką, której tajniki poznają uczestnicy seminarium. Szczególnie skorzystają z niego ci, którzy na co dzień mają do czynienia z biznes planami, jednak nie wiedzą jak poprawnie ocenić je pod kątem ryzyka inwestycyjnego, a także wszyscy ci, którzy sami pracują nad biznesplanem, który ma pozwolić na pozyskanie inwestorów, ale nie wiedzą jak kompetentnie przygotować część finansową.

Szczegółowe informacje tel.: 58 751 40 19 lub 502 413 142, e-mail: [email protected] Rejestracja: www.analizafinansowa.eventbrite.com.

Warsztat Wyzwalanie Innowacyjności realizowany jest w ramach projektu Innovation Blackbelt – czarny pas w innowacjach. Realizatorami projektu są Stowarzyszenie „Wolna Przedsiębiorczość” oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny. Projekt finansowany jest ze środków Programu „Kreator Innowacyjności – wsparcie innowacyjnej przedsiębiorczości akademickiej” realizowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (www.ncbir.pl).


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz