II edycja Winter Tour – Promo Łeba 2013 zakończona sukcesem

21 lutego 2013r. | Drukuj

Przedstawiciele Centrum Informacji Turystycznej w Łebie, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie uczestniczyli w zimowej trasy promocyjnej Łeby Winter Tour – Promo Łeba 2013, która miała miejsce w Beskidzie Śląskim.

fot. UM Łeba

fot. UM Łeba

W Ustroniu 14-15 lutego, przy wejściu na Kolej Linową Czantoria dziennie przebywało około 6 tys. osób oraz w Szczyrku 16-17 lutego na stoku w Czyrnej, podczas Zimowego Pucharu Radia ZET w Beskidzkiej 5, z którego z kolei dziennie korzystało około 5 tys. osób.

– Zachęcaliśmy w ten sposób tamtejszych mieszkańców oraz obecnych turystów do wypoczynku w Łebie i całym powiecie lęborskim. Ukazaliśmy „perełki” naszej okolicy takie jak Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, dzięki którym m.in. jest unikatem na skalę europejską – mówi Paweł Dąbrowski, asystent burmistrza Łeby.

Za aranżację wystroju stoiska promocyjnego posłużyły piaskownica dla najmłodszych  wypełniona morskim piaskiem, parawany oraz parasole, w taki sposób, aby utrwalić wspomnienia z pobytu nad Bałtykiem, przeniesionym na ten czas w równie piękny zimowy beskidzki krajobraz. Każdego dnia przeprowadzany był konkurs wiedzy o Łebie i regionie, w którym m.in. można było wygrać weekendowe pobyty ufundowane przez WILLĘ LATARNIK w Łebie, ZDROWOTEL Łeba oraz PRZYSTAŃ ŁEBA Resort&Restaurant, bilety wstępu do atrakcji i upominki sprezentowane przez Park Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park Sarbsk, smakołyki producenta przysmaków rybnych DOS w Łebie, specjał Browaru Łebskiego oraz niepowtarzalne łebskie pamiątki.

Najczęściej łebskie stoisko odwiedzali turyści z województw śląskiego i łódzkiego, którzy jednocześnie byli mile zaskoczeni egzotycznym widokiem nadmorskiej Łeby na stokach narciarskich.

Galeria

fot. UM Łeba


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Tom Malinowski ze Słupska został amerykańskim kongresmenem
O represjach wobec Polaków w Związku Sowieckim już jutro w Miejskiej Bibliotece w Słupsku
Słupscy doktoranci historii już jutro zapraszają na obrady!
SŁUPSKIE CENTRUM KULTURY KASZUB zaprasza na nowy cykl kulturalny pt. CZYTANIE KASZUB-CZËTANIÉ KASZËB
Koniec etnofilologii kaszubskiej na Uniwersytecie Gdańskim?
Charytatywny weekend w Potęgowie – zbiórka krwi oraz Bieg Dar Serca
W gdańskiej Filharmonii odbędzie się niezwykły koncert z okazji 100-lecia Niepodległości Polski i Łotwy
Babie Lato w swołowskiej Zagrodzie już w najbliższą sobotę

Najnowsze komentarze