II edycja Winter Tour – Promo Łeba 2013 zakończona sukcesem

21 lutego 2013r. | Drukuj

Przedstawiciele Centrum Informacji Turystycznej w Łebie, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie uczestniczyli w zimowej trasy promocyjnej Łeby Winter Tour – Promo Łeba 2013, która miała miejsce w Beskidzie Śląskim.

fot. UM Łeba

fot. UM Łeba

W Ustroniu 14-15 lutego, przy wejściu na Kolej Linową Czantoria dziennie przebywało około 6 tys. osób oraz w Szczyrku 16-17 lutego na stoku w Czyrnej, podczas Zimowego Pucharu Radia ZET w Beskidzkiej 5, z którego z kolei dziennie korzystało około 5 tys. osób.

– Zachęcaliśmy w ten sposób tamtejszych mieszkańców oraz obecnych turystów do wypoczynku w Łebie i całym powiecie lęborskim. Ukazaliśmy „perełki” naszej okolicy takie jak Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, dzięki którym m.in. jest unikatem na skalę europejską – mówi Paweł Dąbrowski, asystent burmistrza Łeby.

Za aranżację wystroju stoiska promocyjnego posłużyły piaskownica dla najmłodszych  wypełniona morskim piaskiem, parawany oraz parasole, w taki sposób, aby utrwalić wspomnienia z pobytu nad Bałtykiem, przeniesionym na ten czas w równie piękny zimowy beskidzki krajobraz. Każdego dnia przeprowadzany był konkurs wiedzy o Łebie i regionie, w którym m.in. można było wygrać weekendowe pobyty ufundowane przez WILLĘ LATARNIK w Łebie, ZDROWOTEL Łeba oraz PRZYSTAŃ ŁEBA Resort&Restaurant, bilety wstępu do atrakcji i upominki sprezentowane przez Park Rekreacyjno-Edukacyjny Sea Park Sarbsk, smakołyki producenta przysmaków rybnych DOS w Łebie, specjał Browaru Łebskiego oraz niepowtarzalne łebskie pamiątki.

Najczęściej łebskie stoisko odwiedzali turyści z województw śląskiego i łódzkiego, którzy jednocześnie byli mile zaskoczeni egzotycznym widokiem nadmorskiej Łeby na stokach narciarskich.

Galeria

fot. UM Łeba


Tagi: , , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Laureat tegorocznego „Fryderyka” zagra w Lęborku
Historia nad Słupią, czyli V Słupski Festiwal Historyczny
Wójt Potęgowa wiceprezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia samorządowców
Kaszubska Gala Kulinarna-poznaj kaszubskie potrawy
Wolontariusze z żonkilami wyruszą po datki dla lęborskiego hospicjum
Pomorskie Pola Nadziei już w weekend
Pomorze skutecznie wykorzystało środki unijne: RPO na lata 2007 – 2013 rozliczone!
7 PBOT na Targach Pracy w Gdyni

Najnowsze komentarze