Odbyły się I Dziecięce Zawody Saneczkowe w Kosakowie

20 lutego 2013r. | Drukuj

16 lutego br., na górce saneczkowej w Kosakowie odbyły się I Dziecięce Zawody Saneczkowe o Puchar Wójta Gminy Kosakowo dla dzieci z Gminy Kosakowo. Śniegu na słynnej górce na szczęście nie zabrakło, dobrej zabawy również. Uczestnicy zawodów  zostali podzieleni na trzy kategorie wiekowe. Dla wszystkich dzieci przygotowano nagrody.

fot. Urząd Gminy Kosakowo

fot. Urząd Gminy Kosakowo

W najmłodszej kategorii – do 6 roku życia, zgodnie z regulaminem, dzieci zjeżdżały wspólnie z rodzicem lub opiekunem. W tej kategorii wygrał Bartosz Romejko z Pierwoszyna, II miejsce zajęła Lena Jaśniewska-Narbut z Kosakowa, a III – Tadeusz Wojciechowski z Suchego Dworu. W kategorii dzieci w wieku od 7 do 9 lat I miejsce zajęła Julia Myszk z Kosakowa, II – Jarek Wojciechowski z Suchego Dworu, a III – Kamil Bejrowski z Mostów.

Wśród najstarszych saneczkarzy (10–13 lat) najlepsza okazała się Julia Smoczyńska z Kosakowa, II miejsce zajął Adam Wielgus z Mostów, a III – Julita Pietroń również z Mostów -informują urzędnicy UG w Kosakowie – Uśmiechnięte od ucha do ucha twarze uczestników przekonują, że warto wpisać Zawody Saneczkowe na stałe do kalendarza gminnych imprez. Za wspólną zabawę dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom, zwycięzcom gratulujemy.

Galeria

fot. UG w Kosakowie

 


Opublikowano w: Kultura i edukacjaPuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: reda[email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz