Zdobądź 50 tys. złotych na swój mały biznes

20 lutego 2013r. | Drukuj

Redakcje  „Rzeczpospolitej” i „Gazety Giełdy Parkiet” prowadzi konkurs na najlepszy biznesplan. Do wzięcia udziału namawia głównie osoby z małych miejscowości. Nagroda główna 50 tys. złotych. Zgłoszenia można przesyłać do 20 marca b.r.

fot. Młodzi stawiają na Firmy z niewielkim wkładem/Źródło: Rzeczpospolita

fot. Młodzi stawiają na Firmy z niewielkim wkładem/Źródło: Rzeczpospolita

Konkurs  ma na celu wspieranie przedsiębiorczości, przeznaczony jest dla młodych ludzi z małych miejscowości; mikro przedsiębiorców,  którzy sami chcą prowadzić działalność gospodarczą lub zamierzają zatrudnić do 5 osób a planowany biznes ma stać się dla nich stałym źródłem utrzymania. Zgłoszenia przyjmowane są zarówno od początkujących, którzy nie mają nawet zarejestrowanej firmy, jak i od tych, którzy już działają na rynku, ale brakuje im pieniędzy na podbój nowych branż.

Konkursowi  towarzyszy akcja Rzeczpospolita Powiatowa, która ma na celu określenie czynników zewnętrznych i wewnętrznych sprzyjających rozwojowi przedsiębiorczości   w małych miejscowościach,  zidentyfikowanie barier rozwoju mikroprzedsiębiorstw i potrzebnych form wsparcia jak również przedstawienie działań ukierunkowane na przełamanie barier , motywowania i inspirowania ludzi do „brania losu we własne ręce” . Wstępnej oceny przesłanych biznesplanów dokonają zespoły eksperckie składające się z osób wskazanych przez Rzeczpospolitą i Bank.

Spośród wybranych tą drogą prac Kapituła Konkursu wyłoni  laureatów Konkursu. Dla Zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne w wysokości 50 tys., 20 tys. i 10 tys.  za zajęcie trzech pierwszych miejsc oraz  roczną opiekę firmy doradczej dla każdego   z laureatów.

Partnerem Strategicznym  Konkursu i fundatorem nagród jest Bank Pocztowy.

Regulamin konkursu


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz