fot. sp9.slupsk.pl

Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku zaprasza do udziału w XVII Festiwalu Piosenki Marynistycznej „Łajba 2013” oraz w towarzyszącym mu XII Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic” i XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Łajba 2013” o tematyce morskiej i marynistycznej.

fot. sp9.slupsk.pl
fot. sp9.slupsk.pl

Festiwal odbędzie się 16 marca 2013 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym przy ul. Portowej 13 b w Słupsku. Podczas finału wręczone zostaną również nagrody przyznane laureatom XII Ogólnopolskiego Konkursu Dziennikarskiego i XV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego.

Szczegółowe informacje o Konkursach, regulaminy i karty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej: www.sp9.slupsk.pl.

Zgłoszenia do Festiwalu, prace plastyczne i artykuły należy przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 25 lutego  na adres organizatora. Na kopercie należy umieścić dopisek: „Łajba 2013 – Festiwal Piosenki”, „Konkurs Plastyczny” lub „Konkurs Dziennikarski”.

Od tego roku honorowy patronat nad konkursami objął senator RP Kazimierz Kleina, który ufunduje nagrody dla zdolnej młodzieży z całej Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.