O jakości życia w Metropolii – debata w Gdyni

19 lutego 2013r. | Drukuj

„Jakość życia w Metropolii – przestrzeń miejska przyjazna mieszkańcom” – to temat debaty, która odbędzie się 25 lutego (poniedziałek) o godz. 18.00 w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

fot. WSAiB

fot. WSAiB

To kolejne spotkanie z cyklu „Ekologiczne zarządzanie przestrzenią metropolitalną”. Tematem debaty będą zagadnienia poświęcone planowaniu i ocenie rozwiązań w ramach Wielkiego Miasta, współtworzonego m.in. przez Gdynię i Gdańsk. Wprowadzanie do dyskusji wygłosi dr inż. Tomasz Rozwadowski – architekt-urbanista, na co dzień zajmujący się zagadnieniami rozwoju urbanistycznego Trójmiasta, pracownik Politechniki Gdańskiej, związany z Massachusetts Institute of Technology.

Spotkanie adresowane jest do członków rad dzielnic i organizacji społecznych, a także ekspertów, naukowców, urzędników, lokalnych polityków, studentów i wszystkich mieszkańców Obszaru Metropolitalnego Trójmiasta.

Tego samego dnia o godz. 12.00 będzie można wysłuchać wykładu pt. „Miasto jak ogród czy miasto jak śmietnik?”.  Na oba spotkania wstęp wolny.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.ekometropolia.pl.


Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz