Gdyńskie Targi Pracy i Edukacji – bezpłatne szkolenia i spotkania z pracodawcami

20 lutego 2013r. | Drukuj

Bezpłatne szkolenia i warsztaty, prezentacje ofert pracy, a także porady doradców zawodowych to atrakcje, jakie czekają na uczestników II Targów Pracy i Edukacji organizowanych w dniach 4- 6 marca 2013 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty i szkolenia.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Będzie to festiwal kariery i przedsiębiorczości o charakterze otwartym. Przez trzy dni uczestnicy targów będą mieli okazję, aby zapoznać się z ofertami pracy prezentowanymi przez pomorskie firmy, korporacje i instytucje, skorzystać z bogatej oferty szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.

Celem Targów Pracy i Edukacji  jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu między osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami. Przedsięwzięcie to WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni organizuje z myślą  o mieszkańcach Trójmiasta, szczególnie ludziach młodych, osobach poszukujących lepszej pracy oraz wszystkich, którzy chcą odnaleźć nową ścieżkę kariery,  a także podnieść kwalifikacje. Dlatego w programie targów znajduje się bogata propozycja szkoleń i warsztatów.

4 i 5 marca w godz. od 10.00 do 14.00  czynne będą stoiska wystawiennicze, na których pomorskie firmy prezentować będą swoje oferty pracy, m.in. w bankowości, ubezpieczeniach, w służbach mundurowych, finansach, administracji i in.  W poniedziałek na indywidualne rozmowy zaprasza doradca zawodowy.

Szkolenia i warsztaty odbywać się będą w dniach: 4, 5 i 6 marca i są bezpłatne, ale obowiązuje limit miejsc. Szczegółowy program szkoleń znajduje się na stronie www.wsaib.pl Zapisy na szkolenia prowadzone są pod nr. tel. 58 660 74 18, e-mail: abk@wsaib.pl.


Opublikowano w: GdyniaPraca i biznesWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Uroczysta gala podsumowująca 3. Międzyszkolny Konkurs ,,MŁODZI DLA DEMOKRACJI’’
LCK Fregata zaprasza na Danfoss Kino Letnie w Lęborku
Laureat tegorocznego „Fryderyka” zagra w Lęborku
Historia nad Słupią, czyli V Słupski Festiwal Historyczny
Wójt Potęgowa wiceprezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia samorządowców
Kaszubska Gala Kulinarna-poznaj kaszubskie potrawy
Wolontariusze z żonkilami wyruszą po datki dla lęborskiego hospicjum
Pomorskie Pola Nadziei już w weekend

Najnowsze komentarze