Gdyńskie Targi Pracy i Edukacji – bezpłatne szkolenia i spotkania z pracodawcami

20 lutego 2013r. | Drukuj

Bezpłatne szkolenia i warsztaty, prezentacje ofert pracy, a także porady doradców zawodowych to atrakcje, jakie czekają na uczestników II Targów Pracy i Edukacji organizowanych w dniach 4- 6 marca 2013 r. w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Trwają zapisy na bezpłatne warsztaty i szkolenia.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Będzie to festiwal kariery i przedsiębiorczości o charakterze otwartym. Przez trzy dni uczestnicy targów będą mieli okazję, aby zapoznać się z ofertami pracy prezentowanymi przez pomorskie firmy, korporacje i instytucje, skorzystać z bogatej oferty szkoleń i warsztatów prowadzonych przez profesjonalnych trenerów.

Celem Targów Pracy i Edukacji  jest wspieranie rozwoju nowych miejsc pracy oraz pomoc w nawiązaniu kontaktu między osobami szukającymi zatrudnienia a pracodawcami. Przedsięwzięcie to WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni organizuje z myślą  o mieszkańcach Trójmiasta, szczególnie ludziach młodych, osobach poszukujących lepszej pracy oraz wszystkich, którzy chcą odnaleźć nową ścieżkę kariery,  a także podnieść kwalifikacje. Dlatego w programie targów znajduje się bogata propozycja szkoleń i warsztatów.

4 i 5 marca w godz. od 10.00 do 14.00  czynne będą stoiska wystawiennicze, na których pomorskie firmy prezentować będą swoje oferty pracy, m.in. w bankowości, ubezpieczeniach, w służbach mundurowych, finansach, administracji i in.  W poniedziałek na indywidualne rozmowy zaprasza doradca zawodowy.

Szkolenia i warsztaty odbywać się będą w dniach: 4, 5 i 6 marca i są bezpłatne, ale obowiązuje limit miejsc. Szczegółowy program szkoleń znajduje się na stronie www.wsaib.pl Zapisy na szkolenia prowadzone są pod nr. tel. 58 660 74 18, e-mail: [email protected]


Opublikowano w: GdyniaPraca i biznesWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze