Ukradł laptop i …mięso. Zgłodniał podczas włamania?

18 lutego 2013r. | Drukuj

Kara do 10 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Gminy Jastarnia, który pod koniec stycznia włamał się do jednego z budynków w Juracie. Mężczyzna ukradł laptop oraz…kilka porcji mięsa drobiowego.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Pod koniec stycznia 24-letni mieszkaniec gminy Jastarnia włamał się do jednego z budynków w Juracie i ukradł laptop oraz kilka porcji mięsa drobiowego. Całość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę ponad 1300 zł. Podejrzany usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. To nie pierwsze prowadzone postępowanie wobec zatrzymanego mężczyzny.

Śledczy poza zatrzymaniem sprawcy włamania ustalili również, że laptop został sprzedany w trójmieście. Trwa dochodzenie, kto mógł zakupić kradziony sprzęt komputerowy.

 Odpowiedzialność karna grozi każdemu, kto zakupi kradziony przedmiot. Za przestępstwo paserstwa grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz