Okradł swoją babcię. Groził jej nożem kuchennym

16 lutego 2013r. | Drukuj

26-letni mieszkaniec Gdyni, podejrzany o dokonanie rozboju na własnej babci, został zatrzymany. Mężczyzna groził kobiecie nożem kuchennym i ukradł jej 100 złotych. Sprawca wpadł w ręce policjantów na drugi dzień po przestępstwie. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 12 lat.

Do zatrzymania przestępcy doszło 12 lutego 2013 r.  Kryminalni ustalili, że 26 – letni mieszkaniec Gdyni poprzedniego dnia dokonał rozboju na własnej babci. Mężczyzna groził 78 –letniej kobiecie nożem kuchennym, następnie ukradł jej 100 złotych. Na drugi dzień, gdy wrócił do mieszkania pokrzywdzonej,  został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

fot. policja

fot. policja

Wczoraj usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje Prokuratura Rejonowa w Gdyni.


Opublikowano w: Bez kategoriiGdyniaWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz