Kiermasz starej książki w słupskiej bibliotece

14 lutego 2013r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku zaprasza na „Kiermasz Starej Książki”, podczas którego można będzie nabyć ciekawe tytuły książek z różnych dziedzin wiedzy dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych czytelników.

Fot. GK

Fot. GK

W sprzedaży znajdą się między innymi słowniki, literatura obcojęzyczna, powieści, bajki, lektury, romanse a nawet 4 – tomowa encyklopedia. Egzemplarz tylko 2 złote. Kiermasz odbędzie się w holu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku przy ulicy Grodzkiej 3 w dniach 18 – 22 lutego 2013 r. w godzinach 11:00-17:00. Serdecznie zapraszamy na kiermasz wszystkich miłośników książek, albowiem każdy znajdzie coś dla siebie za przysłowiową „złotówkę”!

To już kolejna akcja słupskiej biblioteki, która cieszy się wielkim zainteresowaniem słupszczan. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży książek trafiają na zakup nowych. Od ponad 20 lat koordynatorem akcji jest Regina Radzio – jak sama dodaje taka praca sprawia mi przyjemność, dzwonią do mnie ludzie z odległych miejsc i pytają czy w sprzedaży znajdują się ich ulubione utwory. Poniżej znajduje się bezpośredni nr telefonu do organizatora, który udzieli wszelkich informacji na temat tytułów książek znajdujących się w sprzedaży: 662 106 343.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz