Kurs w Łebie. By kobiety czuły się bezpieczniej

14 lutego 2013r. | Drukuj

Już niedługo kobiety będą mogły poczuć się bezpieczniej. Wszystko za sprawą kursu samoobrony oraz szkolenia pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia będą organizowane w Łebie.

leba.eu

leba.eu

Kobieta, słaba płeć, łatwa ofiara.  Czy tak musi być? Nie! Kobiety również potrafią same poradzić sobie w sytuacjach zagrożenia. Ale jest to możliwe tylko wtedy, gdy znane są im techniki, dzięki którym mogą pokonać napastnika.

Możliwość nauczenia się zachowań w sytuacjach stresogennych oraz  technik obron w sytuacjach zagrożenia daje kurs organizowany w Łebie przez burmistrza Miasta oraz Uniwersytet III-go Wieku. Szkolenia, które będą prowadzić wysokiej klasy specjaliści są bezpłatne. Wystarczy do 25 lutego zgłosić się w recepcji Urzędu Miasta Łeby. Zajęcia odbędą się 6, 13, 20 i 27 marca w godzinach 18.30-20.30 w małej hali sportowej Szkoły Podstawowej w Łebie.

Ponadto 20 lutego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Łebie odbędzie się Kurs Pierwszej Pomocy.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz