Wypadek – potrącenie na pasach w Słupsku

12 lutego 2013r. | Drukuj

Wczoraj w Słupsku na przejściu dla pieszych zostały potrącone trzy osoby. Poszkodowane słupszczanki doznały jedynie ogólnych potłuczeń i zostały przewiezione do słupskiego szpitala. Sprawcą wypadku okazał się 82 letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego – był trzeźwy.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Wczoraj, dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Słupsku otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego na ulicy Zamkowej. Funkcjonariusze, którzy natychmiast udali się na miejsce zgłoszenia ustalili stan faktyczny. Jak się okazało, kierowca osobowego Mercedesa- 82 letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego, dojeżdżając do przejścia dla pieszych zmieniał pas ruchu z lewego na prawy. Mężczyzna, najprawdopodobniej nie zauważył zmieniającego się w sygnalizatorze światła na czerwone, wjechał na przejście dla pieszych i potracił prawidłowo idące tamtędy trzy osoby. Poszkodowanymi okazały się kobiety – mieszkanki słupska w wieku 26,28 i 34 lata. Natychmiast przewiezione zostały do słupskiego szpitala gdzie po badaniach lekarskich stwierdzono u nich nieznaczne ogólne potłuczenia.

Sprawca tego wypadku przebadany został na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Był trzeźwy.

Funkcjonariusze pracując na miejscu zdarzenia zabezpieczali ślady, które posłużą jako dowód w prowadzonej sprawie.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz