Nowa karta do biblioteki. Jak do bankomatu

11 lutego 2013r. | Drukuj

W słupskiej Bibliotece już niebawem pojawi się nowa karta biblioteczna. Wyglądem będzie przypominała kartę bankomatową. Dzięki niej czytelnicy będą mogli korzystać ze wszystkich filii biblioteki, jak również otrzymać zniżkę na kawę lub bilet do kina.

fot. wbpg.org.pl

fot. wbpg.org.pl

Pierwsza taka karta w województwie pomorskim, pojawiła się w Gdańsku. Od marca 2012 roku do projektu przystąpiły również MBP w Rumi, MBP w Redzie, PiMBP w Wejherowie, w BP Gminy Wejherowo w Bolszewie oraz w GBP w Luzinie. W 2013 roku przyszedł czas na słupską bibliotekę. Danuta Sroka, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku dodaje, że dla 16 tys. czytelników z powiatu słupskiego może być to ciekawa zmiana, karta wyglądem będzie przypominała kartę z Gdańska. Młodzi ludzie studiujący w Trójmieście będą mogli swobodnie korzystać z tej usługi w Wojewódzkiej Bibliotece w Gdańsku.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz