Brydżyści zakończyli turniej. Puchary i medale rozdane

10 lutego 2013r. | Drukuj

Wczoraj w godzinach wieczornych odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Słupskiego Towarzystwa Brydżowego o Puchary parlamentarzystów ziemi słupskiej Senatora Kazimierza Kleiny i Posła Zbigniewa Konwińskiego. Podsumowaniem zmagań graczy było wręczenie pucharów i medali  ufundowanych przez parlamentarzystów.

Fot.GK

Fot.GK

Prezesem Słupskiego Towarzystwa Brydżowego nieprzerwalnie od dwunastu lat jest Jan Lange, który otworzył galę i skierował wyrazy uznania dla przybyłych gości reprezentujących różne środowiska, wszystkich graczy i przede wszystkim zwycięzców rozgrywek. W klasyfikacji generalnej I miejsce zajęła drużyna „Ład” w składzie: Jan Lange, Krzysztof Meyer, Andrzej Jasiński, Mariusz Pankiewicz, Roman Budzik i Marek Banasiński. I wicemistrzem okazała się drużyna „Asy” w składzie: Wojciech Majchrowski, Maria Tomczewska, Krzysztof Mielnik, Adam Lonski, Marek Pietrzak, Olga Węsierska oraz Edward Materek. II wicemistrzem została drużyna „Miszczak”, którą reprezentowali: Bogusław Dyk, Ryszard Konopka, Mirosław Kopowski, Ryszard Leśniewski, Wiesław Mączkowski oraz Stanisław Miszczak.

Historia słupskiego Brydża nieprzerwanie wiąże się z Międzynarodowym Festiwalem Brydża Sportowego, który co roku obywa się w Słupsku od 1991 roku.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz