Podrabiane koszule i swetry otrzymali potrzebujący

08 lutego 2013r. | Drukuj

Przedstawiciele Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta z Sanoka odebrali 200  koszul i 50  swetrów nieodpłatnie przekazanych przez Dyrektora Izby Celnej w Gdyni.

fot. Izba Celna w Gdyni

fot. Izba Celna w Gdyni

Koszule i swetry przekazane przez pomorską Służbę Celną trafią do potrzebujących. Z południa Polski jechali ponad 12 godzin, by otrzymać rzeczy, które przekażą swoim podopiecznym. Mają ich w sumie ponad 200-tu – informuje rzecznik prasowy Izby Celnej w Gdyni, Marcin Daczko

Izba Celna w Gdyni mogła przekazać odzież przedstawicielem organizacji po wyroku sądu o przepadku na rzecz Skarbu Państwa, zgodzie właściciela znaku towarowego oraz zwolnieniu z należności celnych i usunięciu podrobionych znaków Tommy Hilfiger – dodaje Daczko.

W 2012 r. pomorska Służba Celna przekazała organizacjom charytatywnym w sumie 6 598 sztuk odzieży i 298 par obuwia, zaś w styczniu tego roku już 1 717 sztuk odzieży.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz