Przenieś się w czasie z Muzeum Pomorza Środkowego. Zostań wojem

08 lutego 2013r. | Drukuj

W najbliższy poniedziałek 11 lutego Na Pomorzu rozpoczynają się ferie zimowe. W Słupsku na dwa tygodnie laby udaje się niemal 12 500 uczniów. Specjalną ofertę spędzania wolnego czasu przygotowało Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku dla uczniów w wieku od 7 do 14 lat.

Fot. GK

Fot. GK

W tym czasie uczestnicy poznają zwyczaje karnawałowe i metody pisania jaj wielkanocnych, cofną się w czasie o 1000 lat i zostaną wojami słowiańskimi, wyruszą na poszukiwanie tajemnic i skarbów Morza Bałtyckiego, wcielą się w poczmistrza dawnej poczty słupskiej. Z okazji 128 rocznicy urodzin Stanisława Witkiewicza uczestnicy poznają jego twórczość i ciekawe życie.

Ilość miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. Wstęp 4 złote od osoby. Szczegółowe informacje pod nr tel. 59 842 40 81 wew. 328 lub 306.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Jeszcze Stolper pisze:

    To starzyzna. Dla mnie znacznie bardziej interesująca jest historia Stolpu takiego, jaki znam i lubię z lat 1851-1945. To było miasto co się zowie, a teraz jest nie wiadomo co – jakiś grajdołek, wyludniający się po trochu.

Dodaj komentarz