Ferie w mieście? Sprawdź propozycje z terenu Rumi

08 lutego 2013r. | Drukuj

Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem nauki. Od poniedziałku 11 lutego rozpoczynają się ferie dla wszystkich uczniów z województwa pomorskiego. Kto nie ma jeszcze zaplanowanych dwutygodniowych wakacji może skorzystać z oferty jaką proponuje miasto Rumia.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Od najbliższego poniedziałku 11 lutego br. w Rumi rozpoczyna się Akcja Zima 2013, która potrwa do 23 lutego br. Dzieci pozostające na czas ferii zimowych w mieście mogą korzystać z zajęć organizowanych przez rumskie szkoły, organizacje pozarządowe, domy kultury i parafie – informuje Monika Kosińska z UM w Rumi – Czynna jest także kryta pływalnia przy ul. Rodziewiczówny, na której działa zimowa szkółka pływania. Gdy ściśnie mróz ponownie zostanie otwarte lodowisko na stadionie przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji – dodaje Kosińska. Harmonogram zajęć odbywających się w ramach Akcji Zima 2013 znajduje się tutaj.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz