Będą promować Łebę i region w Beskidach Śląskich

07 lutego 2013r. | Drukuj

Przedstawiciele Centrum Informacji Turystycznej w Łebie, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie wyruszają w Beskidy Śląskie promować miasto i region.

leba.eu

leba.eu

Lęborsko-łebska grupa promująca nasz region wspólnie zawita 14-15 lutego do Ustronia (Rynek), 16 lutego będą w Szczyrku (Czyrna) podczas Zimowego Pucharu Radia ZET w Beskidzkiej a 17 lutego w szczyrkowskim centrum miasta na Placu św. Jakuba.

Celem wyprawy w Beskidy Śląskie jest zachęta tamtejszych mieszkańców oraz obecnych turystów do wypoczynku w Łebie i całym powiecie lęborskim. Grupa ukaże „perełki” naszej okolicy takie jak Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, dzięki którym między innymi, jest unikatem na skalę europejską. Zaprezentuje także szerokie, piaszczyste i czyste plaże z wyjątkowym łebskim piaskiem, który sprezentuje każdemu odwiedzającemu. Za aranżację wystroju stoiska promocyjnego posłuży im morski piasek, leżaki, parawany oraz parasole. W ten sposób przedstawiciele naszego regionu chcą utrwalić wspomnienia z pobytu nad Bałtykiem, przeniesionym na ten czas w równie piękny zimowy beskidzki krajobraz.

W programie przewiduje się również konkurs wiedzy o Łebie i regionie, w którym będzie można wygrać weekendowe pobyty, bilety wstępu do atrakcji w Łebie oraz niepowtarzalne łebskie pamiątki. Przedstawiciele łebskiej Informacji Turystycznej, Referatu Rozwoju i Promocji Starostwa Powiatowego w Lęborku oraz Portu Jachtowego w Łebie zaprezentują walory miasta oraz to, z czego słynie. Na stoisku każdy będzie mógł skosztować „Śledzia po Łebsku”, posłuchać pieśni żeglarskich, a dla najmłodszych będzie przygotowana piaskownica z plażowymi zabawkami.


Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema
Gmina Potęgowo nagrodzona Bursztynem Polskiej Energetyki
Rok Lecha Bądkowskiego. Można przekazać 1 proc. z podatku na rzecz budowy pomnika
Paczka Wsparcia dla 30 rodzin uczniów SP nr 58 w Gdańsku
Florian Ceynowa – „budziciel” Kaszubów
Stan epidemii w Polsce. Lekcje odwołane do Wielkanocy, co jeszcze się zmieni?
„Czas na podwyżki i to znaczące!” – rozmowa z prof. Romanem Drozdem
LĘBORK STOLICĄ KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK

Najnowsze komentarze