O bezpieczeństwie podczas nadchodzących ferii

07 lutego 2013r. | Drukuj
Lęborscy policjanci spotkali się z gimnazjalistami z Cewic z którymi rozmawiali na temat bezpiecznego wypoczynku w trakcie nadchodzących ferii. Od poniedziałku dzieci i młodzież z Pomorza będą mieli dwa tygodnie wolnego.
KPP Lębork

KPP Lębork

Policjanci z Lęborka przeprowadzili w Zespole Szkół w Cewicach pogadankę z gimnazjalistami, aby w kontekście nadchodzących ferii uczulić ich na różnego rodzaju niebezpieczeństwa. Młodzież z uwagą słuchała prowadzących, szczególnie, że policjanci poruszali także tematy związane z bezpiecznym serfowaniem po internecie oraz zagrożeniami  w sieci.
Rozmawiano o bezpiecznych zabawach na świeżym powietrzu m.in. o bezpieczeństwie na stokach czy lodowiskach. Funkcjonariusze zajmujący się profilaktyką młodzieży przypomnieli również o bezpieczeństwie w trakcie dojazdów na ferie, zapinaniu pasów oraz o pilnowaniu bagażu w środkach komunikacji.

Opublikowano w: LęborkWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz