30-latka próbowała skoczyć z wiaduktu na trójmiejskiej obwodnicy.

05 lutego 2013r. | Drukuj

30 letnia kobieta z Gdańska próbowała skoczyć z wiaduktu nad obwodnicą, zauważył ją sopocki przewodnik psa służbowego, który w tym momencie jechał na szkolenie. O zajściu powiadomił Komisariat Policji w Gdańsku. Kobietę przewieziono do szpitala.

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

fot. Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku

W miniony piątek około godziny 10.00 funkcjonariusz, który na co dzień jest przewodnikiem psa służbowego, jechał obwodnicą trójmiasta na szkolenie do ośrodka w Gdańsku. W pewnym momencie zauważył na wiadukcie młodą kobietę, która stoi na barierce. Policjant natychmiast powiadomił o tym fakcie dyżurnego Komisariatu Gdańsk-Osowa, a sam pojechał w miejsce, gdzie stała kobieta.

Na widok oznakowanego radiowozu młoda kobieta zaczęła uciekać. Po chwili na miejscu pojawił się patrol gdańskich funkcjonariuszy i karetka pogotowia – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariusza nie doszło do tragedii, a 30-letnia mieszkanka Gdańska została przewieziona na badania do szpitala.


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz