Kto lepiej tańczy, a kto szybciej bije pianę. Turniej Kół Gospodyń Wiejskich

05 lutego 2013r. | Drukuj

Po raz trzeci w Gminnym Ośrodku Kultury w Główczycach odbył się Turniej Kół Gospodyń Wiejskich. Do rywalizacji przystąpiło sześć zespołów reprezentujących miejscowości z gminy Główczyce: Żoruchowo, Stowięcino, Rzuszcze, Żelkowo, Główczyce oraz Klęcino.

fot. GOK Główczyce

fot. GOK Główczyce / Bogusław Chyła

Panie w ramach zaproponowanych konkurencji musiały przygotować tablicę promującą koło, modny kapelusz, zatańczyć oraz zaśpiewać, a na koniec dowieść sprawności ubijając w jak najkrótszym czasie pianę z białek. Wszystkiemu towarzyszył śmiech i dużo pozytywnych emocji, a po zakończeniu rywalizacji uczestniczki integrowały się na zabawie tanecznej, która trwała do 2 nad ranem.

Zobacz także: Szersza relacja oraz więcej zdjęć na stronie GOK Główczyce >>

Główna nagroda w wysokości 500 zł, a także możliwość reprezentowania gminy na Powiatowym Turnieju KGW w Jezierzycach przypadły Paniom ze Stowięcina,  które nieznacznie wyprzedziły kolejne koła. Cała rywalizacja odbywała się w klimacie dobrej zabawy, a impreza taneczna która nastąpiła bezpośrednio po turnieju znakomicie tego dowiodła. Wszystkie koła zadeklarowały również chęć kibicowania KGW Stowięcino na zawodach powiatu słupskiego, które odbędą się już w najbliższą sobotę.

[youtube_sc url=http://youtu.be/ApYMBEehSQc]


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. Bogdan pisze:

    Taniec pierwszy widac ze bardzo ze stresowani tancerze, bo taniec odbiegal daleko od rytmu i tresci muzycznej ale pochwalam odwage powodzenia,pozdrawiam serdecznie za oceanu z Kolumbi..Jestem muzykiem i to wyczowam przepraszam ogolnie podobalo mi sie, trzymac to dalej.

Dodaj komentarz