Charytatywny Bal Prezydenta Słupska. Zebrano kilkadziesiąt tysięcy

05 lutego 2013r. | Drukuj

W sobotę 2 lutego w słupskim ratuszu odbył się już XI Charytatywny Bal Prezydenta Miasta Słupska, podczas którego zbierano środki na pomoc dzieciom z rodzin mniej zamożnych.

Fot. mapofpoland.pl

Fot. mapofpoland.pl

W tegorocznym balu uczestniczyło 60 osób. Obecni byli m.in. przedsiębiorcy, samorządowcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych i lekarze. W tym roku dochód z balu wyniósł ok. 40 000 zł, jednak ostateczną kwotę poznamy dopiero pod koniec tygodnia, gdy zliczone zostaną środki, które wpływają na konto. Tradycyjnie największym zainteresowaniem cieszył się Niedźwiadek Szczęścia, który tym razem powędrował w ręce Szymona Ostapiuka, właściciela firmy Herkules. W licytacji statuetka Niedźwiadka Szczęścia osiągnęła wartość 17 000 zł. Również ciekawą licytacją okazała się kolekcja złotych monet, którą wylicytowano za 4 000 zł.

Charytatywny bal odbywa się już po raz jedenasty i zawsze pod patronatem prezydenta Słupska. Pieniądze z licytacji poszczególnych przedmiotów wędrują do najbardziej potrzebujących.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz