Skiba bez masła, ale z humorem. Stracił pracę w Radiu Gdańsk

01 lutego 2013r. | Drukuj

Krzysztof Skiba, gdański muzyk i showman stracił pracę w Radiu Gdańsk. Sam twierdzi, że chodziło o dobór piosenek w audycji. Nieoficjalnie wiadomo, że rozgłośnia tnie koszty i zwalnia dziennikarzy.

Fot. skiba.blog.pl

Fot. skiba.blog.pl

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, prowadził we wtorki poranną audycję „Skiba z masłem”. W miniony wtorek usłyszał jednak od prezesa Radia Gdańsk, że to jego ostatni występ w roli prowadzącego. Podobno poszło o piosenkę kabaretu Figo Fagot „O Boże, Bożenko”, w której pojawia się wulgaryzm. Skiba sam dobiera utwory muzyczne w swojej audycji, więc trafił na dywanik prezesa Lecha Parella. Ten podziękował artyście za współpracę, ale powód rozstania owiany jest tajemnicą. Prezes Radia Gdańsk, zapowiedział, że nie będzie komentował sprawy zwolnień w rozgłośni. „Spółka dąży do poprawienia kondycji finansowej i dostosowania jej stanu do sytuacji na rynku mediów” – powiedział Gazecie Trójmiasto. Popularny showman prowadził audycję w publicznym radiu od prawie roku. – Wykończyła mnie „Bożenka” – krótko i humorystycznie skomentował zwolnienie z radia Krzysztof Skiba.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: redakcja@gazetakaszubska.pl

Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
  1. moja opinia pisze:

    Moim zdaniem, to jest nadinterpretacja K. Skiby. Jego program był już nudny i najzwyczajniej kiedyś musiał zejść. Zamiast biadolić jak mała dziewczynka, Skiba powinien poszukać innej pracy i zaproponować coś ciekawego, a nie nudy…

  2. Olo pisze:

    No nieee. Skiba może jest rubaszny, by nie rzec prosty, ale na pewno nie jest nudny. Audycje miał fajne, niesztampowe. Szkoda.

  3. Erik pisze:

    Skiba może być, ale masło było zjałczałe.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Laureat tegorocznego „Fryderyka” zagra w Lęborku
Historia nad Słupią, czyli V Słupski Festiwal Historyczny
Wójt Potęgowa wiceprezesem ogólnopolskiego stowarzyszenia samorządowców
Kaszubska Gala Kulinarna-poznaj kaszubskie potrawy
Wolontariusze z żonkilami wyruszą po datki dla lęborskiego hospicjum
Pomorskie Pola Nadziei już w weekend
Pomorze skutecznie wykorzystało środki unijne: RPO na lata 2007 – 2013 rozliczone!
7 PBOT na Targach Pracy w Gdyni

Najnowsze komentarze