Skiba bez masła, ale z humorem. Stracił pracę w Radiu Gdańsk

01 lutego 2013r. | Drukuj

Krzysztof Skiba, gdański muzyk i showman stracił pracę w Radiu Gdańsk. Sam twierdzi, że chodziło o dobór piosenek w audycji. Nieoficjalnie wiadomo, że rozgłośnia tnie koszty i zwalnia dziennikarzy.

Fot. skiba.blog.pl

Fot. skiba.blog.pl

Krzysztof Skiba, lider zespołu Big Cyc, prowadził we wtorki poranną audycję „Skiba z masłem”. W miniony wtorek usłyszał jednak od prezesa Radia Gdańsk, że to jego ostatni występ w roli prowadzącego. Podobno poszło o piosenkę kabaretu Figo Fagot „O Boże, Bożenko”, w której pojawia się wulgaryzm. Skiba sam dobiera utwory muzyczne w swojej audycji, więc trafił na dywanik prezesa Lecha Parella. Ten podziękował artyście za współpracę, ale powód rozstania owiany jest tajemnicą. Prezes Radia Gdańsk, zapowiedział, że nie będzie komentował sprawy zwolnień w rozgłośni. „Spółka dąży do poprawienia kondycji finansowej i dostosowania jej stanu do sytuacji na rynku mediów” – powiedział Gazecie Trójmiasto. Popularny showman prowadził audycję w publicznym radiu od prawie roku. – Wykończyła mnie „Bożenka” – krótko i humorystycznie skomentował zwolnienie z radia Krzysztof Skiba.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu: 3 (dodaj własny »):
  1. moja opinia pisze:

    Moim zdaniem, to jest nadinterpretacja K. Skiby. Jego program był już nudny i najzwyczajniej kiedyś musiał zejść. Zamiast biadolić jak mała dziewczynka, Skiba powinien poszukać innej pracy i zaproponować coś ciekawego, a nie nudy…

  2. Olo pisze:

    No nieee. Skiba może jest rubaszny, by nie rzec prosty, ale na pewno nie jest nudny. Audycje miał fajne, niesztampowe. Szkoda.

  3. Erik pisze:

    Skiba może być, ale masło było zjałczałe.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze