Silne wiatry do 120km/h. Sztorm na Bałtyku

31 stycznia 2013r. | Drukuj

Ostrzeżenie meteorologiczne wydało IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. 31 stycznia w województwie pomorskim będzie dniem bardzo wietrznym, prędkość wiatru może osiągnąć maksymalnie do 120 km/h.

Fot. GK:  Dziesiejszy sztorm w Ustce

Fot. GK: Dziesiejszy sztorm w Ustce

Silny wiatr na lądzie i sztorm na morzu. – W nocy i w ciągu dnia 31.01.2013 przewiduje się stopniowy wzrost prędkości wiatru od 50 km/h do 70 km/h, w porywach od 90 km/h do 120 km/h, południowo-zachodniego i zachodniego. Najsilniejszy wiatr w godzinach okołopołudniowych. Wieczorem wiatr słabnący na 30 do 40 km/h w porywach do 55 km/h – ostrzega  w komunikacie  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Na wodach Bałtyku silny sztorm w porywach od 10 do 11 w skali B. W portach naszego wybrzeża schroniły się wszystkie statki i kutry. W usteckim porcie kilkumetrowe fale przelewają się przez falochron.


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz