Wypadek autobusu

14 grudnia 2010r. | Drukuj

Co najmniej 5  osób zostało rannych,  w tym kierowca,  w wypadku autobusu podmiejskiego w pobliżu Rumska, na trasie ze Słupska do Główczyc.  Autobus firmy Nord–Express z kilkudziesięcioma pasażerami wpadł w poślizg i uderzył w drzewo.

Fot. czytelnik

Do wypadku doszło dziś po południu na bardzo śliskiej jezdni. Na zakręcie koło Rumska na trasie Słupsk – Główczyce  autobus Nord-Expressu wypadł z drogi i uderzył w drzewo. – Nadal czekamy na informacje od policji. My od rana alarmowaliśmy drogowców i prosiliśmy o udrożnienie tej drogi, bo panują tam fatalne warunki – mówi Piotr Rachwalski z firmy Nord-Express.

Także inni kierowcy potwierdzają, że droga ta jest w fatalnym stanie, są zaspy śnieżne i jest potwornie ślisko, więc warunki na niej panujące stwarzają zagrożenie dla życia ludzi. W wypadku ranny został kierowca autobusu, obrażeń doznało także kilkoro pasażerów. Jak informuje gp24.pl, na tej samej drodze na drzewo wpadł także osobowy samochód VW golf i są także ranni.


Opublikowano w: PublicystykaSłupskWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. weronika pisze:

    łał to było mocne byłam w tym autobusie

Dodaj komentarz