Słupska radna złożyła swój mandat. Odwołają ją za miesiąc

31 stycznia 2013r. | Drukuj

Do biura Rady Miejskiej w Słupsku wpłynęła rezygnacja Karoliny Cetery z funkcji radnej miasta Słupska.

Fot. 123people.pl

Fot. 123people.pl

O Karolinie Ceterze zrobiło się głośno, gdy wyszło na jaw, że zalega miastu ogromne podatki. Radna z ramienia Platformy Obywatelskiej od tamtej pory nie brała czynnego udziału w obradach i komisjach Rady Miejskiej. Jak wynika z jej oświadczenia majątkowego, jest najbogatszą radną w mieście. Decyzja o wygaśnięciu mandatu najprawdopodobniej zapadnie 27 lutego podczas obrad Rady Miejskiej. Na miejsce radnej zostanie powołany Arkadiusz Lewna, słupski przedsiębiorca, który jest następny w kolejce do uzyskania mandatu radnego miasta Słupska.

Jest to kolejna zmiana w strukturach Rady Miejskiej. Na początku kadencji z funkcji radnego musiał zrezygnować Dariusz Szyca, który dzierżawił od miasta lokale użytkowe na potrzeby swojej piekarni. Kilka miesięcy temu z funkcji radnego zrezygnował również Romuald Detmer, tłumacząc swoją rezygnację ważnymi sprawami rodzinnymi. Niedługo po tym decyzją sądu został uznany kłamcą lustracyjnym, skłamał w oświadczeniu, że nie współpracował z SB.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz