Z Gdańska do Zakopanego? Samolotem oraz busem

30 stycznia 2013r. | Drukuj

Od środy można polecieć na narty w polskie góry lub  Tatry Słowackie. Taką możliwość daje nowe połączenie lotnicze Eurolotu. Ceny zaczynają się od 195 złotych. Niestety w góry trzeba dotrzeć Zakopianką, czyli drogą przez mękę.

Lot z Gdańska do Krakowa, a następnie transfer do Zakopanego (Bukowina i Białka Tatrzańska) lub Tatry Słowackie. To nowa oferta Eurolotu. Samoloty polskiego przewoźnika latają od poniedziałku do piątku, ceny biletów zaczynają się od 195 złotych w jedną stronę.

Fot. GK

Fot. GK

Transfer z lotniska w Krakowie odbywa się busem. Bus odjeżdża codziennie od poniedziałku do piątku ze stanowiska przed terminalem krajowym Kraków Airport – po przylocie samolotów linii Eurolot z Poznania oraz Gdańska – około godziny 10:30. W cenę wliczony jest przewóz sprzętu sportowego, w tym nart i snowboardu. Cena przejazdu pod wskazany adres w stolicy Tatr (możliwe inne, pobliskie lokalizacje) –  już od 59 PLN za osobę (w jedną stronę).

Fot. GK

Fot. GK


Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz