Lekcja przedsiębiorczości z ciekawym człowiekiem w Słupsku

30 stycznia 2013r. | Drukuj

Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zaprasza 6 lutego (środa) 2013 r. o godz. 9:00 na spotkanie z Andrzejem Twardowskim, prezesem klubu Energa Czarni Słupsk. „Człowiekiem do zadań specjalnych, niezwykle skutecznym w każdych, zwłaszcza niesprzyjających warunkach”. W bibliotece oprócz ciekawostek dotyczących słupskiego klubu odpowie na pytanie: „Czym różni się zarządzanie drużyną sportową od zarządzania firmą?”.

Fot. GK

Fot. GK

Spotkanie jest formą edukacji pozalekcyjnej i realizowane jest w ramach porozumienia zawartego między Katedrą Socjologii i Pracy Socjalnej AP w Słupsku, Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz Miejską Biblioteką Publiczną w Słupsku. Lekcja odbędzie się w czytelni głównej MBP przy ul. Grodzkiej 3. Szkoły chcące wziąć udział w lekcji, proszone są o potwierdzenie przybycia do dnia 1 lutego 2013 r.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz