Rekolekcje z kapłanem z Ugandy. Potrzebna będzie hala

29 stycznia 2013r. | Drukuj

W dniach 1-3 marca 2013r. odbędą się rekolekcje z o. Johnem Bashborą z Ugandy. Zarejestrowanych uczestników jest już ponad 1000. Rekolekcje odbędą się w Hali Gryfia w Słupsku.

Fot. swiatlopana.com

Fot. swiatlopana.com

Osoby zainteresowane uczestnictwem w rekolekcjach muszą się zarejestrować na stronie internetowej Szkoły Nowej Ewangelizacji św. Krzysztofa Słupsk i odpowiednio zapłacić. Dla osoby dorosłej jest to koszt 70 zł, natomiast dzieci do lat 7 – dobrowolna ofiara. Rekolekcje potrwają od piątku do niedzieli. Wyżywienie (zakup dobrowolny) tylko poprzez formularz zgłoszeniowy to koszt 30 zł. W skład wyżywienia wchodzą 3 posiłki: – sobota – obiad i kolacja i niedziela – obiad.
John Bashbora urodził się 5 grudnia w 1946 roku w Ugandzie. Z wykształcenia doktor teologii. W 1972 roku przyjął święcenia kapłańskie, następnie wyjechał na studia do Rzymu. Po powrocie do swojej ojczyzny założył szkoły i sierociniec, ( w którym znajduję się 5 000 sierot). Ks. Bashobora głosi rekolekcje i prowadzi charyzmatyczne spotkania modlitewne poza granicami Ugandy, m.in. w Polsce, do której przybył pierwszy raz w 2007r.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Na razie jest tylko jeden komentarz (dodaj własny »):
  1. ! pisze:

    Dla osoby dorosłej jest to koszt 70 zł. BEZ KOMENTARZA!

Dodaj komentarz