Podwyżka cen biletów Szybkiej Kolei Miejskiej

29 stycznia 2013r. | Drukuj

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście poinformowała, że od dnia 1 lutego 2013 roku zmieniają się ceny biletów jednorazowych i okresowych SKM.

fot. SKM - archiwum

fot. SKM – archiwum

Wraz ze wzrostem km na trasie realna stopa podwyżki wzrośnie nawet do 10 proc. Dalej najkorzystniej będzie kupno biletów miesięcznych, tam stopa procentowa nie przekroczy 5 proc. Natomiast średnia stopa podwyżki biletów kwartalnych będzie wynosiła najmniej, bo niecałe 3 proc.

Jak poinformował Marcin Głuszek, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w Szybkiej Kolei Miejskiej, pociągi należące do spółki w większości poruszają się po torach należących do PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Od grudnia za poruszanie się po ich torach płacą o 27 proc. więcej. SKM od 1 lutego 2013 uruchomi sprzedaż biletów w usłudze SkyCash – system płatności za pomocą komórki.


Opublikowano w: SłupskWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz