Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Były nagrody

28 stycznia 2013r. | Drukuj

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Słupsku odbyła się konferencja z okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia. Uczestniczyli w niej starosta słupski Sławomir Ziemianowicz , wicestarosta Andrzej Bury, wiceprezydent miasta Edward Zdzieborski,  wójtowie i inni przedstawiciele gmin powiatu słupskiego i najważniejsi tego dnia – pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku.

Fot. Starostwo Powiatowe w Słupsku

Fot. Starostwo Powiatowe w Słupsku

Przybyłych gości i swoich współpracowników powitał Janusz Chałubiński, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Słupsku. Gratulacje pracownikom urzędu złożył Starosta Słupski, a następnie wręczył nagrody pieniężne Halinie Dołżyckiej, Annie Masternak oraz Joannie Pępko. Nagrody i wyróżnienia  pracownikom PUP przekazywali inni samorządowcy, nie szczędząc przy tym słów uznania i życzeń satysfakcji z dalszej pracy.
Podczas konferencji ogłoszone zostały również wyniki konkursu wewnętrznego urzędu w kategoriach: Profesjonalista (Joanna Pępko), Najsympatyczniejszy (Łukasz Szwedo) oraz za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej (Sylwia Stenka). Wystąpiono także o odznaczenia państwowe, które wręczone zostaną w Dniu Pracownika Samorządowego.
Po wystąpieniach odbył się koncert okolicznościowy kwartetu smyczkowego.


Opublikowano w: Słupsk
Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]

Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz