Akademia Każdego Wieku w Gdyni prowadzi nabór chętnych na zajęcia

28 stycznia 2013r. | Drukuj

Gdyńska Akademia Każdego Wieku zaprasza na spotkania i warsztaty. W bogatej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Trwa rekrutacja chętnych na II semestr zajęć, które rozpoczną się pod koniec lutego 2013 r.

fot. Akademia Każdego Wieku - wykład nt. medycyny chińskiej/WSAiB

fot. Akademia Każdego Wieku – wykład nt. medycyny chińskiej/WSAiB

Raz w miesiącu Akademia Każdego Wieku organizuje otwarte wykłady oraz spotkania z ekspertami. Już w 27 lutego 2013 r. odbędzie się spotkanie z przedstawicielem banku, który będzie doradzał, gdzie trzymać pieniądze. Podczas następnych spotkań poruszone zostaną tematy: jak oszczędzać wodę… i obniżyć rachunki, moda i styl dla seniorów, co robić, aby długo cieszyć się udanym życiem seksualnym oraz czy solidarność międzypokoleniowa to tylko hasło. Wykłady są bezpłatne. Szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie www.wsaib.pl zakładka Akademia Każdego Wieku.

fot. Akademia Każdego Wieku zajęcia komputerowe/WSAiB

fot. Akademia Każdego Wieku zajęcia komputerowe/WSAiB

Ponadto osobom 40+ gdyńska Akademia Każdego Wieku proponuje zajęcia warsztatowe: szkolenia komputerowe – od podstaw i poziom średniozaawansowany, kursy języka angielskiego oraz warsztaty filmowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w godzinach przedpołudniowych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów mających doświadczenie w nauczaniu osób dorosłych. Warsztaty filmowe poprowadzi znany reżyser Jerzy Afanasjew. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe. Zajęcia odbywają się w małych grupach. Koszt 20 godzin warsztatów – 150 zł. Wykłady są bezpłatne.

Inicjatorem Akademii Każdego Wieku jest Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Wszystkie zajęcia odbywają się na terenie Uczelni, w Gdyni przy ul. Kieleckiej 7.


Tagi: ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze