Antonio Banderas zachwycony słupszczanką?

27 stycznia 2013r. | Drukuj

Polska aktorka podczas festiwalu „Kinoforum”  w Petersburgu została zauważona przez hollywoodzkiego aktora. Aktorka otrzymała wówczas wyróżnienie za główną rolę żeńską. Magdalena Lamparska, urodzona w Słupsku, wspomina tamten dzień podczas programu ,,Studio weekend”.

Po pokazie filmowym Antonio Banderas podszedł do niej i podziękował za udział w rosyjskiej produkcji. Okazją do komplementów była projekcja filmu „Tylko nie teraz”. Aktorka otrzymała wówczas wyróżnienie za główną rolę żeńską.

fot. studio weekend

fot. studio weekend

Magdalena Lamparska znana jest szerszej publiczności z roli recepcjonistki w serialu „Hotel 52”. Na swoim Facebooku tłumaczy, że ciepłe słowa Banderasa to raczej typowa zakulisowa grzeczność. – Po projekcji, podobnie jak wielu innych gości festiwalu, złożył gratulacje mi i innym twórcom filmu… Od kurtuazji do oczarowania droga jeszcze daleka.


Opublikowano w: SłupskWiadomości LITE
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz