Największa Galeria na Pomorzu. Otwarcie wczesną wiosną

25 stycznia 2013r. | Drukuj

Centrum Handlowe Wzgórze w Gdyni będzie największym sklepem wielkopowierzchniowym na Pomorzu. Jego stan surowy jest gotowy, pozostały prace wewnątrz budynku. Otwarcie zaplanowano na wiosnę roku bieżącego.

fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiasz/UM Gdynia

fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiasz/UM Gdynia

W Centrum Handlowym Wzgórze w Gdyni znajdzie się 270 sklepów marek ze świata i kraju. Komercjalizacja objęła już 85 % powierzchni handlowych. – Centrum zaprasza również przedstawicieli lokalnego biznesu, np.: restauracje, sklepy związane ze zdrowiem, urodą i modą. W najbliższym czasie otwarty zostanie dla nich punkt informacyjny i odbędą się warsztaty dla firm z różnych branż zainteresowanych wynajęciem – informuje UM w Gdyni. Kubatura Centrum to ponad 1 000 000 m3, na 70 000 m2.

Aby obejść cały budynek trzeba będzie pokonać 1,3 km. Obiekt podzielony będzie na trzy części: hipermarketu z galerią sklepów pierwszej potrzeby, galerią sklepów modowych i innych branż oraz rozrywkową z największym w regionie kinem o powierzchni 2800 m2. Sześć sal pomieści 1300 widzów. – Obiekt wtopi się w otaczający krajobraz. Prawie 600-metrową fasadę pokryją rośliny. Dobrane zostaną tak, by kompozycja zmieniała swą barwę w zależności od pory roku – dodają urzędnicy UM w Gdyni.

Galeria

fot. fot. Sylwia Szumielewicz-Tobiasz/UM Gdynia


Opublikowano w: GdyniaTrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz