Pogoń Lębork szykuje się do wiosny. Pierwszy trening po przerwie

25 stycznia 2013r. | Drukuj

24 stycznia w sali sportowej lęborskiego „Rolniczaka” wiosenne przygotowania rozpoczęli piłkarze Pogoni Lębork. Każdy z zawodników przeszedł Test Conconiego polegający na bieganiu różnym tempem dwustumetrowych odcinków.

fot. GK

fot. GK

Łącznie każdy z zawodników miał do przebiegnięcia ponad dwa kilometry. W czasie biegu, tętno piłkarzy monitorowały pulsometry. Uzyskane wyniki badania będą teraz analizowane.

– Test pozwoli mi zindywidualizować i zoptymalizować zajęcia treningowe w kolejnych miesiącach, po jakimś czasie powtórzę tę próbę wysiłkową by sprawdzić efekty treningów – powiedział po zajęciach trener Sobiesław Przybylski. W przeprowadzeniu testu trenerowi pomagał  kończący studia na AWF-ie w Gdańsku Grzegorz Kowalski.

Gdy jedni biegali, drudzy się rozciągali lub grali w dziadka. Było dużo czasu na indywidualne rozmowy. Dopisała frekwencja, było 21 zawodników: Michał Skrzypczak, Dominik Czekirda, Szymon Bach, Marek Kozakiewicz, Andrzej Kołucki, Robert Żółtowski, Grzegorz Kowalski, Krzysztof Witkowski, Mariusz Kalamaszek, Bartosz Haraszczuk, Mateusz Stankiewicz, Rafał Morawski, Mateusz Krajnik, Jakub Żmudzki, Sylwester Ilanz.

[youtube_sc url=http://www.youtube.com/watch?v=60eXo9JoTGk]

W pierwszym treningu uczestniczył także Bartek Żmudzki, który wrócił do Lęborka z wypożyczenia w Gryfie Słupsk, Tomasz Gaffke (bramkarz z juniorów), Igor Miasnikow (dołączył z juniorów) oraz zawodnicy grających niegdyś w Pogoni tj. Tomasz Kijek i Łukasz Kołodziejski (obecnie LKS Łebunia). Nową twarzą był testowany 28-letni obrońca Dawid Kaleta grający obecnie w Sztormie Mosty (A-klasa).

Zabrakło z powodu zawodowych Oskara Jasińskiego i Rafała Główczewskiego. Ten ostatni od początku stycznia uczestniczy w wojskowym kursie przygotowawczym i w najbliższych miesiącach jest wyłączony z treningów.

Galeria

fot. GK


Opublikowano w: LęborkPiłka nożnaWiadomości
Tagi: , , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz