Na Pomorzu strajk bez większych problemów

25 stycznia 2013r. | Drukuj

W Trójmieście największą obawę budziło przystąpienie do strajku Szybkiej Kolei Miejskiej. Kiedy przez dwie godziny stanęło 395 pociągów w całej Polsce, tak trójmiejska kolej kursowała według rozkładu.

GK

GK

Ruch pociągów jest już przywracany po zakończeniu protestu związków zawodowych. W sumie zatrzymanych z powodu strajku było 395 pociągów. Łączne opóźnienie osiągnęło 25 382 minut. Do godziny 9:10 prawie wszystkie pociągi ruszyły ponownie. Na Pomorzu do strajku przyłączyło się sześć pociągów Intercity i jeden Przewozów Regionalnych.

Zablokowane były główne węzły oraz stacje kolejowe: Warszawa Centralna, Kraków Główny, Katowice, Sosnowiec, Wrocław, Poznań, Lublin, Częstochowa. Pomimo iż strajk zakończył się, to jego konsekwencje będą odczuwalne do wieczora. Największe opóźnienia w pociągach dalekobieżnych występują  na trasach: Katowice – Kraków – Wrocław, Kraków – Rzeszów, Katowice – Warszawa przez CMK, Kraków – Warszawa przez Kielce i Radom. Łódź – Warszawa, Poznań – Szczecin.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz