Bezpłatny kurs komputerowy dla mieszkańców Chwaszczyna. Czeka 30 miejsc

22 stycznia 2013r. | Drukuj

Kółko Rolnicze – Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaszczynie (KR KGW) we współpracy ze Zrzeszeniem Kaszubsko – Pomorskim Oddział w Chwaszczynie (Z K-P) serdecznie zaprasza na spotkanie rekrutacyjne dotyczące udziału w kursie komputerowym.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Z zainteresowanych osób z KR KGW i Z K-P zostanie wyłoniona grupa 30 osób, które wezmą udział w szkoleniu. Pozostali chętni zostaną wpisani na listę rezerwową. Projekt szczególnie jest skierowany do osób po 50 roku życia. Kurs komputerowy odbędzie się na miejscu – w Chwaszczynie, przy wykorzystaniu zaplecza technicznego oraz kadry nauczycielskiej Zespołu Publicznego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Zajęcia będą odbywały się w godzinach popołudniowych, 1 raz w tygodniu, w okresie od lutego do maja 2013 r. Warunkiem przystąpienia do kursu jest członkostwo bądź przystąpienie do jednej z powyższych organizacji. Zapisy będą przyjmowane przed spotkaniem – informuje Tomasz Fopke prezes Oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Chwaszczynie.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 stycznia 2013 roku o godz. 18.00 w remizie OSP przy ul. Żeromskiego 7 w Chwaszczynie. Środki na realizację kursu pozyskane zostały ze środków unijnych z programu operacyjnego Kapitał Ludzki.


Opublikowano w: KartuzyKultura i edukacjaRegion
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz