Znowu groźny pożar. Trzy ofiary w Prabutach

22 stycznia 2013r. | Drukuj

Trzy osoby zginęły w pożarze, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek w Prabutach w powiecie kwidzyńskim. Strażacy ewakuowali dwunastu mieszkańców ośmiorodzinnego domu. Przyczyny pożaru bada specjalna komisja.

Ppożar wybuchł na parterze ośmiorodzinnego budynku mieszkalnego w Prabutach. Ogień rozprzestrzenił się na piętro i strych budynku. W gaśniczej akcji brało udział sześć zastępów straży pożarnej. Jednak po ugaszeniu ognia w mieszkaniu na parterze znaleziono trzy ciała. Ich stan nie pozwolił na ustalenie tożsamości czy nawet płci. Na miejsce przybył prokurator i policja.  Na miejscu trwa dogaszanie i nadal pracują dwa zastępy straży. Z płonącego domu ewakuowano 12 osób. Pięć z nich otrzymało już wsparcie od  pomocy społecznej, a pozostali znaleźli schronienie u bliskich i znajomych.

Fot. onet.pl

Fot. onet.pl


Opublikowano w: TrójmiastoWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz