Fot. policja

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło na terenie jednej z placówek bankowych we Wrzeszczu. Podejrzewany o to przestępstwo jest mężczyzna, którego zdjęcie publikujemy poniżej.

Fot. policja
Fot. policja

Jak informuje policja, 21 grudnia 2012r. ok. godz. 18:00 do oddziału jednego z banków we Wrzeszczu wszedł mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu ok. 175 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, spodnie jeansowe oraz czapkę zimową koloru białego z ciemnym otokiem.

Napastnik po wejściu do banku trzymając w ręce przedmiot przypominający broń zażądał od pracownicy wydania pieniędzy. Zastraszona kobieta wydała mu gotówkę, po czym sprawca zbiegł.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub które są w posiadaniu informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu sprawcy napadu proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać anonimowo. Kontakt telefoniczny: 791-750-750, 58- 321-62-34 lub 58 321- 62-75.

Fot. Policja
Fot. Policja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.