Pomagamy złapać rabusia. Napadł na bank w Gdańsku

10 stycznia 2013r. | Drukuj

Policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku poszukują sprawcy rozboju, do którego doszło na terenie jednej z placówek bankowych we Wrzeszczu. Podejrzewany o to przestępstwo jest mężczyzna, którego zdjęcie publikujemy poniżej.

Fot. policja

Fot. policja

Jak informuje policja, 21 grudnia 2012r. ok. godz. 18:00 do oddziału jednego z banków we Wrzeszczu wszedł mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu ok. 175 cm, szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru ciemnego, spodnie jeansowe oraz czapkę zimową koloru białego z ciemnym otokiem.

Napastnik po wejściu do banku trzymając w ręce przedmiot przypominający broń zażądał od pracownicy wydania pieniędzy. Zastraszona kobieta wydała mu gotówkę, po czym sprawca zbiegł.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub które są w posiadaniu informacji mogących pomóc w ustaleniu tożsamości i miejsca pobytu sprawcy napadu proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać anonimowo. Kontakt telefoniczny: 791-750-750, 58- 321-62-34 lub 58 321- 62-75.

Fot. Policja

Fot. Policja


Opublikowano w: PolecaneTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz