Tiry utknęły na obwodnicy Trójmiasta. Zima zaatakowała

08 stycznia 2013r. | Drukuj

Olbrzymie problemy mają kierowcy, którzy we wtorek po południu stoją w korkach na trójmiejskiej obwodnicy.  Ruch zablokowały tiry,  które nie mogą pokonać wzniesienia. Zarząd Dróg i Zieleni zapewnia, że na ulice Gdańska wyjechały wszystkie dostępne pojazdy – 28 pługów i solarek.

Fot. tvn24.pl

Fot. tvn24.pl

Zaśnieżone ulice, śliskie chodniki i ogromne korki – tak wygląda wtorkowe popołudnie w Trójmieście. Tu śnieg pada nieprzerwanie od kilkunastu godzin. Podobnie jest w Słupsku i Lęborku.

– W tej chwili największy problem to trójmiejska obwodnica, która praktycznie stoi w obu kierunkach. Tam problem z podjazdem na wzniesienia mają kierowcy tirów – powiedział TVN24  kom. Michał Rusak z gdyńskiej policji. – Informacje o tych problemach przekazujemy na bieżąco drogowcom – dodaje.

Według prognozy pogody śnieg padać ma przez najbliższych 5 godzin.

Wojewódzkie Stanowisko Koordynacji ratownictwa poinformowało już o kilku wypadkach i wielu kolizjach na pomorskich trasach. W okolicach Słupska ciężarówka wjechała do rowu. Na trasie Lębork-Cewice niegroźny wypadek miał policyjny radiowóz z funkcjonariuszami z Bytowa. W Chojnicach samochód osobowy wpadł w poślizg i wylądował na poboczu. Kilkanaście samochodów rozbiło się w Słupsku i Lęborku. Z kolei w Wejherowie doszło do zderzenia samochodu osobowego z karetką, tam ranna została jedna osoba z samochodu osobowego.


Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarzNajnowsze artykuły

Zmarł Henryk Soja, etnograf i wieloletni kierownik Muzeum Wsi Słowińskiej w Klukach
Mikołaje z Lęborka
II POMORSKI PRZEGLĄD KASZUBSKICH KOLĘD I PASTORAŁEK (on-line)
Pomorze w barwach Unii Europejskiej
Strajki szkolne na Kaszubach w latach 1906-1907.
Ponad 152 mln zł dla Pomorzan zagrożonych wykluczeniem społecznym
Bieg Charytatywny Północny Pomaga dla Hospicjum im. ks. Dutkiewicza
Ósma edycja rajdu pieszego Maczuga Stolema

Najnowsze komentarze