Policjant i narkotyki

11 grudnia 2010r. | Drukuj

Nawet 8 lat więzienia grozi byłemu już funkcjonariuszowi Komendy Powiatowej Policji w Pucku za posiadanie i produkcję narkotyków. Gdańska prokuratura przygotowała akt oskarżenia.

Fot. KWP

Zdaniem śledczych 22-letni funkcjonariusz z  Komendy Policji w Pucku hodował w swoim garażu  marihuanę. Na uprawę natrafiono w marcu tego roku – jak twierdzi policja – po anonimowym sygnale. Policjant bronił się tłumacząc, że garaż wynajął i uprawa nie należy do niego. Jak poinformowała PAP Renata Klonowska, szefowa Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście, 22-latek nie potrafił przedstawić śledczym wiarygodnych dowodów na to, że rzeczywiście podnajął komuś pomieszczenie. Prokuratorzy nie dali wiary jego wyjaśnieniom, a w akcie oskarżenia przyjęli, że policjant hodował konopie indyjskie wraz z inną, nieznaną osobą.


Opublikowano w: PuckWiadomości
Tagi: , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz