Zapisy na gdyński obóz z Realem Madryt. Jest 100 miejsc

03 stycznia 2013r. | Drukuj

Wkrótce rozpocznie się kolejny, tym razem zimowy obóz sportowo-rekreacyjny Fundacji Realu Madryt. Od 12 do 18 lutego 2013 r. dzieci i młodzież w wieku 7-17 lat poznawać będą tajniki treningu piłkarskiego prowadzonego w jednym z najlepszych klubów sportowych świata.

Campy Fundacji Realu Madryt to obozy dzienne oraz całodobowe dopasowane do odpowiednich grup wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat, 13-14 lat i 15-17 lat.  Campy dzienne nie obejmują noclegu. Na trening uczestnicy przyjeżdżają sami lub są przywożeni przez opiekunów. Dzień rozpoczyna się o godzinie 8.30 od śniadania i kończy o 17.00. Campy całodobowe to obóz z noclegiem i pełnym wyżywieniem.

Fot. Fundacja Realu Madryt

Fot. Fundacja Realu Madryt

Każdego dnia uczestnicy obozu wezmą udział w dwóch półtoragodzinnych treningach piłkarskich, a po każdym z nich czekają ich dwie godziny lekcyjne nauki języka hiszpańskiego. Łącznie w czasie całego obozu odbędzie się 18 półtoragodzinnych treningów i tyle samo jednostek zajęć z języka hiszpańskiego. W zajęciach może wziąć udział 100 dzieci. Koszt wynosi 1500 zł.

Treningi odbywać się będą w Szkole Podstawowej nr 28 im. Lotników Polskich w Babich Dołach, w której Fundacja Realu Madryt otworzy jedną ze swoich Sportowych Szkół Integracji Społecznej. Od września przyszłego roku będzie mogła uczyć się w niej setka dzieci z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Bezpłatne zajęcia sportowe i edukacyjne odbywać się będą po lekcjach. Poprowadzą je nauczyciele ze szkoły przeszkoleni przez Fundację.


Tagi: , , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz