Pijany szesnastolatek przewoził ośmioro pasażerów

28 grudnia 2012r. | Drukuj

Prawie promil alkoholu w organizmie miał 16-latek, który wsiadł za kierownicę samochodu rodziców i przewoził ośmioro pasażerów w wieku od 16 do 17 lat. Nietrzeźwego nieletniego zatrzymali wczoraj w nocy przy ul. Grunwaldzkiej policjanci z komendy miejskiej w Gdańsku. O jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Wczoraj tuż po godz. 1.00 w nocy przy ul. Grunwaldzkiej w Gdańsku policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Volkswagen Lupo. Okazało się, że za kierownicą auta siedział nietrzeźwy 16-latek z Sopotu, który przewoził w samochodzie osiem osób w wieku od 16 do 17 lat. Policjanci ustalili, że nieletni wykorzystując chwilę nieuwagi rodziców, zabrał im samochód i pojechał na urodziny kolegi. Nietrzeźwy 16-latek jak i wszyscy podróżujący, zostali przekazani pod opiekę swoich rodziców.  O dalszym losie nieletniego zadecyduje sędzia rodzinny.

Fot. GK

Fot. GK


Opublikowano w: MotoGKTrójmiastoWiadomości
Tagi: , , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Czytaj także

Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz