Wyjątkowy koncert w Damnie. Gwiazda wystąpi w kościele

28 grudnia 2012r. | Drukuj

Wyjątkowy świąteczno-noworoczny koncert w gminie Damnica. Gwiazdą będzie Marek Torzewski, który oprócz świątecznego repertuaru wykona swoje największe przeboje.

Na koncert świąteczno – noworoczny, który odbędzie się w piątek 28 grudnia, zapraszają władze gminy Damnica. Gwiazdą będzie Marek Torzewski, który oprócz świątecznego repertuaru (kolędy i pastorałki) wykona swoje największe i najbardziej znane przeboje. To już druga edycja koncertu – rok temu gmina gościła Andrzeja Cierniewskiego. – Koncert odbędzie się w kościele w Damnie, a specjalnie wyreżyserowana aranżacja świetlna nada mu  świątecznego i bardzo efektownego nastroju. Wstęp na koncert jest bezpłatny – zaprasza Paweł Lewandowski, wicewójt gminy Damnica.

Fot. Mat. prasowe

Fot. Mat. prasowe

Marek Torzewski zasłynął z m.in. z utworów „Magnes dusz”, „Nic nie dane jest na zawsze”, jednak największą sławę przyniósł mu utwór „Do przodu Polsko”, który wspierał reprezentację piłki nożnej jako oficjalny hymn. Wszystkie utwory będzie można usłyszeć w Damnie, 28 grudnia o godz. 17.30.


Opublikowano w: Kultura i edukacjaSłupsk
Tagi: , , ,

Zapraszamy ponownie na www.gazetakaszubska.pl
Kontakt: [email protected]


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/umedia/domains/gazetakaszubska.pl/public_html/wp-content/themes/gk02/functions.php on line 133
Komentarze do artykułu (dodaj własny »).

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu.
Jeżeli masz ochotę, rozpocznij dyskusję.
Skorzystaj z formularza znajdującego się poniżej.

Dodaj komentarz